jack_jumper (jack_jumper) wrote,
jack_jumper
jack_jumper

Как мастерски прогнуться

Есть в Киеве такой прокурор Куценко. Лично мне запомнился участием (по версии его противников) своей "тушки" в некоторых коррупционных делах, но речь не про коррупцию, а про его желание выслужиться перед новых хозяином Украины:

Дякую Дональде! 👍

Під час виборів я поставив на Трампа і сьогодні забрав свій виграш!
Настрій піднявся зранку!
Але виграш, то не головне, хоча і приємне. Головне те, що я впевнений у тому, з новим Президентом США Д. Трампом наші партнерські стосунки будуть тільки міцнішати! Був переконаний у цьому і під час виборчої компанії, про що знали всі з ким спілкуюся.
Гидко було дивитись на те, як окремі очільники нашої країни активно намагались очорнити Трампа в очах українців, вели проти нього брудну брехливу компанію, вигадували нісенітниці, зомбували людей, демонізуючи Трампа. Адже, той хто знав трохи більше, бачив цю неприкриту брехню та намагання за будь-яку ціну прогнутись перед іншим кандидатом.
Американський народ розставив все на свої місця, зробивши свій вибір! Вибір, який повинні поважати всі партнери США.
Ті хто казали, що Дональд Трамп налаштований проти України – дуже помиляються! З надійних джерел знаю, що Трамп дійсно налаштований проти, але не проти України чи українського народу, а проти окремих осіб, які зараз присутні в українській владі. Не треба плутати Україну, з окремими «Сусаніними при владі». Це зовсім різні речі.
Також знаю, що Дональд Трамп звик заробляти, а не красти! Ніхто більше не прикриватиме крадіїв бюджету, державної власності та розкрадачів іноземних кредитів та допомоги. Тому, впевнений, що Трамп стане справжнім другом українського народу!
І щоб мені не казали, я підтримую Трампа! І байдуже мені на тих керівників, чиї колінки затремтіли після оголошення результатів виборів!

Дональд Батькович, а назначьте его генпрокурором! Видите, как старается человек?!
Tags: разное
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments