jack_jumper (jack_jumper) wrote,
jack_jumper
jack_jumper

Выкинь Савву на мороз

Телеканал Савіка Шустера 3s.tv припиняє свою діяльність з 1 січня 2017 року

Більше року Савік Шустер і вся команда телеканалу 3s.tv працювали, щоб довести, що неолігархічне телебачення в Україні має право на життя. Але зараз нам доведеться попрощатись з улюбленою справою через те, що у нас закінчились гроші.

Нажаль, ситуацію на медійному ринку нашої країни доведено до абсурду: всі телеканали збиткові, вони існують тільки за кошти олігархів-власників. В цих умовах наша спроба працювати за нормальними бізнесовими правилами виявилась невдалою: ми отримали кримінальні справи і штрафи від податкової, а Савіка позбавили дозволу на роботу. Все це нікуди не подінеться і після закриття 3s.tv: із судовою тяганиною ще доведеться поборотись, і відтепер без телеканалу у нас майже не буде можливості розповісти про це суспільству.

Еще когда Савика поперли со 112-го канала и он переехал на спутниковое вещание и в интернет, я был уверен, что его "Свобода слова" загнется без зрителя, ибо одно дело, когда тебя может смотреть вся страна, а другое - когда не только лишь вся. Однако, несмотря на переезд на спутниковые частоты, народ продолжал активно смотреть и комментировать шоу Шустера.

Надеюсь, хоть на этот раз лавочка загнется окончательно и бесповоротно. Впрочем, не удивлюсь, если Тимошенко (или кто-то другой) забашляют за продолжение шоу.

UPD: уже передумал закрываться:

Tags: СМИ, ТВ
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments