jack_jumper (jack_jumper) wrote,
jack_jumper
jack_jumper

Честная куртизанка

Ведущая "1+1" Маричка Падалко на линии (осторожно, во время прочтения монитор может начать мироточить!):

“Журналіст не повинен погоджуватись на замовні матеріали” — поради від телеведучої Марічки Падалко

Будь-яка робота здається не такою важкою, як в тебе, поки не потрапиш на “кухню”. Рік тому я і уявити не могла, скільки знань, навичок та зусиль над собою необхідно для тексту, який принаймні дочитають до кінця. Я вже не кажу про той, що “залишить слід” чи “змусить замислитись”. Телеведуча ТСН на каналі 1+1 розповіла про відповідальність професії та дала поради починаючим журналістам. А ще три книги, обов'язкових до читання, як бонус.

Починаючи с 2013, в мене абсолютне відчуття віри в те, що ми робимо в ефірі, і розуміння до чого ми йдемо і що на сьогодні є перемогою для України. Хтось може сказати, що головне — щоб закінчилася війна. Байдуже, на яких умовах. Просто щоб припинили стріляти. Думаю, що це найбільше бажання людей, які живуть в зоні АТО, і постійно потерпають від цього. Якщо говорити про нинішню стратегію держави, то вона має бути направлена на возз'єднання вільної України з окупованою. Але зараз дуже сильно похитнулась віра в те, чи є це на сьогодні перемогою. Для мене це внутрішній виклик. Важливо жити з вірою в те, що все робиш правильно. Дуже рада, що ми не займаємося пропагандою, а просто об'єднанні спільними поглядами на роботу. Також я зрозуміла, що ми однакові з нашими глядачами.

Нас дивляться і люблять ті люди, які поділяють те, в що ми віримо. В те, що, вільній частині України треба стати сильною. Щоб приєднання ЛНР і ДНР перетворило їх на Україну, а не Україну на ДНР. Це мої найбільші переживання на даний момент.

Як телеведуча, я завжди говорю с собою и питаю, чи не займаюсь пропагандою, чи однаково висвітлюю ту та іншу сторони. В мене немає важелів впливу, які мусять впливати на позицію людей в різних питаннях. Це має бути великий суспільний діалог на загальнонаціональному рівні.

Починаючим журналістам хочу сказати, щоб ніколи не погоджувались на замовні матеріали. Ця порада перевірена багаторічним досвідом. При чому не тільки моїм, а і моїх колег. Ніколи не погоджуватись на замовні матеріали. Іноді це важко. Але ви ніколи не станете топ-журналістом, тому що вас не будуть поважати навіть ті, хто дає замовлення, і ви будете відчувати себе нещасним в професії. З вашою думкою ніколи не будуть рахуватися. І, насправді, керівництво поважає принципових. Коли мою колегу просять зробити те, що не відповідає журналістським стандартам на 100%, вона каже: “В мене не достатньо кваліфікації”. Це діє на редакторів.


Это даже не проституция, это - форменное блядство!
Tags: СМИ, гражданская война
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments