jack_jumper (jack_jumper) wrote,
jack_jumper
jack_jumper

Тимошенко и День Победы

Ровно три недели назад вся страна праздновала День Победы и вот что-то захотелось мне через эти три недели посмотреть в ФБ-аккаунте пока еще лидера президентской гонки Юлии Владимировны Тимошенко, что она написала про этот праздник. Зашел, начал листать до 9 мая и вижу, что ничего про этот день госпожа Тимошенко не написала от слова вообще, зато, 8 мая написала очередную пафосно-патриотичную хрень про день памяти и примирения:

8 травня. День примирення.

«Примирення»... Значно легше вимовити або написати це слово, аніж прийняти це серцем і душею в усій його сутності.

Надто багато історії за ним заховано. Надто багато болю, втрат та сліз.

Особливо у нас, в Україні. Адже мало не вся історія України, з невеликими перервами, це - воєнна історія. Історія вічної боротьби, битв, баталій, поразок та перемог.

Живемо на зламі тектонічних плит історії. На зламі тривог і загроз. Надто багата наша земля, надто гарна, надто приваблива й спокуслива. І хто тільки не ходив по нашій землі, хто тільки не зазіхав на неї... Хто тільки не схрещував в українських степах свої мечі та шаблі.

Сьогодні знову нас намагаються роздерти на шматки через чужі зовнішні зазіхання. І мусимо бути єдиними, щоб вижити. Щоб перемогти.

Діти України мають простити одне одного, упокоїтися в своєму гніві, вибачити одне одного. Заради Майбутнього, заради пам‘яті, заради Великої України.

Мене дуже розчулила і схвилювала історія примирення двох ветеранів Другої світової. Обидва вони воювали. І не їх вина, що сувора історія розвела їх по різні сторони. Вони знайшли в собі силу потиснути один одному руки. Їх взаємне прощення - це не каяття й не слабкість. Це - мужність! Мужність добра, правди і надії. Прощення - це не забуття, це - пам‘ять волі і справжнього Духу.

Примирення це не одна мить, це - процес. Довгий і болісний. Свідомий і складний. Без примусу та спонукань.

Процес примирення дуже необхідний нам сьогодні. Адже тільки та країна і той народ, що й сьогодні перебувають на війні, - знають справжню ціну миру.

Схиляємо голови перед тими, кого вже немає з нами. Дякуємо і вклоняємся тим, хто й сьогодні боронить Рідну Землю від ворога.

Повертайтесь живими, наша гордість, наші Герої!

Короче, ну её нахуй.

Tags: ВОВ, Тимошенко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments