jack_jumper (jack_jumper) wrote,
jack_jumper
jack_jumper

Как не надо бороться с наркотиками

Набрел на замечательную по своей наивности новость:

Наркоманія – одна з глобальних та найгостріших проблем сьогодення. Вона знищила творчі сили, життя мільйонів молодих людей. Наркотики вбивають людину як фізично, так і психічно. Нам необхідно докладати максимальних зусиль на всіх рівнях задля боротьби з наркозалежністю, переймати досвід інших країн, розробляти власні методи протидії.
З цього питання у Центральній бібліотеці для дорослого населення 07.08.2019 року відбулося засідання дискусійного клубу на тему: «Світовий та європейський досвід запобігання, поширення наркотиків та психотропних речовин. Погляд вітчизняних правників на актуальну проблему».
У дискусії взяли участь працівники районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, кандидат юридичних наук, доцент кафедри Класичного Приватного університету Сергій Васильович Дьомінко, соціолог, відповідальний редактор міжнародного наукового журналу «Влада.Людина.Закон» Ліана Зеленкевич, читачі бібліотеки та небайдужі до цієї проблеми мешканці міста.
Сергій Васильович Дьомінко розповів про статистику наркозалежних у всьому світі, методи та засоби боротьби світової спільноти з обігом та розповсюдженням наркотичних речовин, статті адміністративного та кримінального кодексу України щодо злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інших злочинів проти здоров’я населення.
Присутні спеціалісти відповіли на низку питань, що хвилюють спільноту, обговорили можливі шляхи та засоби протидії наркотикам источник


Внизу на фото вы можете видеть, собственно, самих участников:

[Заинтересованные слушатели]

Ни одного человека из группы риска на фото нет. Сплошь, тёти в возрасте "сильно за 30-ть", которых пригнали слушать лекцию о вреде наркотиков, чтобы можно было потом поставить галочку о проведенной работе и отправить отчет наверх. Если бы такая лекция была в школе или универе, я бы еще понял, но среди взрослых тёток?..
Tags: Запорожье, криминал
Subscribe

 • Илья Кива снова на линии

  Тот неловкий случай, когда лучше жевать, чем говорить:

 • Урок украинского

  Мне было настолько лень править ошибки "кандидаткини" в городские депутаты от "Слуги народа" в этом "чудесном" тексте,…

 • Разговор двух партнеров

  Ну, что, два равно уважаемых партнера мило обсудили текущую ситуацию. На дворе конец апреля 2015-го года - ВСУ уже два раза получили по зубам на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments